İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Konseri

0

Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Fulya Sanat Merkezi’nde…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 03 KASIM CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI  DIMA TKACHENKO’YA EŞLİK EDECEK. İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 03 KASIM CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI  DIMA TKACHENKO’YA EŞLİK EDECEK .

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta  03 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde Ukraynalı Kadın Orkestra Şefi  Natalia Ponomarchuk’un yönetiminde solist Dima Tkachenko’ya ( keman ) eşlik edecek.

Orkestra Şefi Natalia Ponomarchuk_

Orkestra Şefi Natalia Ponomarchuk_

Konserde; Pyotr Ilyiç Çaykovski’nin “Keman Konçertosu”; Ludwig Van Beethoven’ın  “Senfoni No. 5” eserleri icra edilecek.

 İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Fulya Sanat Merkezi’nde 03 Kasım Cuma akşamı                      gerçekleştireceğimiz  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız.                        Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşayalım” diyor.

 PROGRAM  / 03 KASIM CUMA  SAAT 20.00

* Pyotr Ilyiç Çaykovski “Keman Konçertosu”

* Ludwig Van Beethoven “Senfoni No. 5”

www.idso.gov.tr

İDSO Orkestrası

İDSO Orkestrası

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın