İDSO Şubat Ayının Son Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
39

İDSO DenizBank Konserleri’nde Şubat  Ayının Son Konseri  Caddebostan Kültür Merkezi’nde… Konserin Orkestra Şefi  Ender Sakpınar…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 28 ŞUBAT 2020 CUMA AKŞAMI PİYANO SANATÇISI EMRE YAVUZ’A  EŞLİK EDECEK                                            

 Orkestra Şefi Ender Sakpınar

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 28 Şubat 2020 Cuma  akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde ( CKM )  Orkestra Şefi Ender Sakpınar yönetiminde solist Emre Yavuz’a  ( Piyano ) eşlik edecek.

solist Emre Yavuz’a  ( Piyano )

      Konserde;  Maurice Ravel’in Sol Majör Piyano Konçertosu” ve Aleksandr

      Borodin’in “ Senfoni No.2”  adlı eserleri icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “28 Şubat 2020  Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz  konserde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde   görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Maurice Ravel Sol Majör Piyano Konçertosu”                               
  • Aleksandr Borodin “ Senfoni No.2”     
PAYLAŞ
Önceki İçerikAcıklı komedi Cyrano de Bergerac İstanbul’da!
Sonraki İçerikKedere Bak
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.