İDSO Nisan Ayının Son Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
73
İDSO Nisan Ayının Son Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Nisan  Ayının Son Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde… Konserin Orkestra Şefi Nikos Haliassas…

Orkestra Şefi Nikos Haliassas

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 26 NİSAN 2019 CUMA AKŞAMI ARP SANATÇISI MERVE KOCABEYLER VE KEMAN SANATÇISI OLGU KIZILAY’A EŞLİK EDECEK                                             

Solist Merve Kocabeyler ( Arp )
Solist Olgu Kızılay ( Keman )

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 26 Nisan 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde (  CKM )  Orkestra Şefi Nikos Haliassas yönetiminde  solist Merve Kocabeyler  ( Arp ) ve solist Olgu Kızılaya ( Keman)  eşlik edecek.

Konserde; Christos Papageorgiu’nun “ Keman Konçertosu”, Claude Debussy’nin  “ Danses Sacree Et Profane” ve Georges Bizet’in “ Carmen Süit Numara 1&2“ eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “26 Nisan Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Christos Papageorgiu “ Keman Konçertosu”
  • Claude Debussy “ Danses Sacree Et Profane”
  • Georges Bizet “ Carmen Süit Numara 1&2“
PAYLAŞ
Önceki İçerik23 Nisan’ın Anlamı
Sonraki İçerikNiçin?
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here