İDSO Konserinin Orkestra Şefi ve Solisti Can Okan

0
28
İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası

İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım  Ayının  Son Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda …  Konserin Orkestra Şefi  ve Solisti Can Okan…

Konserin Orkestra Şefi ve Solisti Can Okan…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 22 KASIM CUMA AKŞAMI AYNI ZAMANDA KONSERİN ORKESTRA ŞEFLİĞİNİ YAPACAK OLAN PİYANO SANATÇISI CAN OKAN’A EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 22 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda ( CRR ) aynı zamanda konserin Orkestra Şefliğini de yapacakolan solist Can Okan’a ( Piyano ) eşlik edecek.

Konserin Afişi

      Konserde;  Wolfgang Amadeus Mozart’ın Figaro’nun Düğünü Uvertürü” ve  

      “ Piyano Konçertosu No.12“ adlı eserleriyle Richard Strauss’un “ Kibarlık Budalası

      Süiti Op.60” eseri  icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “22 Kasım Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda   görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Wolfgang Amadeus Mozart Figaro’nun Düğünü Uvertürü                                                    
  • Wolfgang Amadeus Mozart  “ Piyano Konçertosu No.12“
  • Richard Strauss “ Kibarlık Budalası Süiti Op.60”
PAYLAŞ
Önceki İçerikPulsuz /Adressiz Bir Mektup
Sonraki İçerikGorgon Dergisi 9. Sayısı İle Yeniden Sizlerle!
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here