İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım Ayının Son Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
10
İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım Ayının İlk Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım  Ayının Son Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…  Konserin Orkestra Şefi Daniel Smith…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 30 KASIM CUMA AKŞAMI VİYOLONSEL SANATÇISI ALEXANDER RUDIN’E EŞLİK EDECEK                                             

Orkestra Şefi Daniel Smith

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 30 Kasım 2018 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde (  CKM )  Orkestra Şefi Daniel Smith yönetiminde  solist Alexander Rudin’e

( Viyolonsel ) eşlik edecek.

solist Alexander Rudin’e ( Viyolonsel )

 

Konserde;  Gioacchino Rossini’nin La Scala Di Seta Uvertürü”, Pyotr İlyich Tchaikovsky’nin  Bir Rokoko Teması Üzerine Çeşitlemeler  OP.33 ( Orjinal Versiyon -Stogorski)” ve  Wolfgang  Amadeus  Mozart’ın Senfoni No.41 ‘Jupiter” adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “30 Kasım Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Gioacchino Rossini  La Scala Di Seta Uvertürü”
  • Pyotr İlyich Tchaikovsky  Bir Rokoko Teması Üzerine Çeşitlemeler  OP.33 ( Orjinal Versiyon)”

                                            — ARA—

  • Wolfgang Amadeus  Mozart Senfoni No.41 ‘Jupiter”
PAYLAŞ
Önceki İçerikSanat Da Felsefesiz Olmaz
Sonraki İçerikBayan Kaşe Kaban
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here