İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım Ayının 3. Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
15
İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım  Ayının 3. Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım  Ayının 3. Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…  Konserin Orkestra Şefi Antonio Pirolli…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 16 KASIM CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI DOMENICO NORDIO’YA EŞLİK EDECEK                                             

SOLİST - DOMENICO NORDIO ( Keman )
SOLİST – DOMENICO NORDIO ( Keman )

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 16 Kasım 2018 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde (  CKM )  Orkestra Şefi Antonio Pirolli yönetiminde  solist Domenico Nordio’ya ( Keman ) eşlik edecek.

Konserde; Ahmet Adnan Saygun’un “ Keman Konçertosu” ve Ludwig Van Beethoven’in “Senfoni No.8” eserleri icra  edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “16 Kasım Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Ahmet Adnan Saygun “ Keman Konçertosu

                                            — ARA—

  • Ludwig Van Beethoven “Senfoni No.8”
PAYLAŞ
Önceki İçerikBir Ceylan Yalnızlığı
Sonraki İçerikİzmir Sanal Ofis
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here