İDSO DenizBank Konserleri’nde Ekim Ayının 3. Cuma Konseri Fulya Sanat Merkezi’nde…

0
88
İDSO DenizBank Konserleri’nde Ekim Ayının 3. Cuma Konseri Fulya Sanat Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Ekim  Ayının 3. Cuma Konseri Fulya Sanat Merkezi’nde…  Konserin Orkestra Şefi Thomas Rösner…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 19 EKİM CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI IGOR PIKAYZEN’E EŞLİK EDECEK                          

ŞEF – THOMAS RÖSNER

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  19 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde  Orkestra Şefi Thomas Rösner yönetiminde  solist Igor Pikayzen’e ( Keman ) eşlik edecek.

SOLİST – IGOR PIKAYZEN ( Keman )

Konserde;  Dmitri  Shostakovich’in 1 Numaralı Keman  Konçertosu OP.99” ve

Anton Bruckner’ın  Senfoni No.6” eserleri icra  edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “19 Ekim Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Fulya Sanat Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM : 

  • Dmitri  Shostakovich 1 Numaralı Keman  Konçertosu OP.99” 
  • Anton Bruckner  Senfoni No.6”
PAYLAŞ
Önceki İçerikÖlümsüz Kalp
Sonraki İçerikÇocukluk Günlerimin Masal Kahramanı Gülten Dayıoğlu
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here