İDSO DenizBank Konserleri’nde Aralık Ayının İlk Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
25
İDSO DenizBank Konserleri’nde Aralık Ayının İlk Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Aralık  Ayının İlk Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…  Konserin Orkestra Şefi Dağhan Doğu…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 07 ARALIK CUMA AKŞAMI PİYANO SANATÇISI FERHAT CAN BÜYÜK’E EŞLİK EDECEK                                             

Orkestra Şefi Dağhan Doğu

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 07 Aralık  2018 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde (  CKM )  Orkestra Şefi Dağhan Doğu yönetiminde  solist Ferhat Can Büyük ’e ( Piyano ) eşlik edecek.

Konserde;  Ludwig Van Beethoven’ın “ Piyano Konçertosu  No.3 Op. 37”  ve  “ Senfoni No.3 Eroica Mi Bemol Majör Op. 55”adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “07 Aralık Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Ludwig Van Beethoven “ Piyano Konçertosu  No.3 Op. 37”

                                                    — ARA—

  • Ludwig Van Beethoven “ Senfoni No.3 Eroica Mi Bemol Majör Op. 55”
PAYLAŞ
Önceki İçerikKaranlık Islak Acı Dolu / Şiir
Sonraki İçerikMiras Avukatı İnanç Balcı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here