İDSO DenizBank Konserleri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda…

0

Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri  devam ediyor… Bu haftaki konser, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda … Konserin Orkestra Şefi  Lior Shambadal …

ORKESTRA ŞEFİ LIOR SHAMBADAL

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 19 OCAK CUMA AKŞAMI VİYOLA SANATÇISI ISABEL VILLANUEVA’YA EŞLİK EDECEK…      

VİYOLA SANATÇISI ISABEL VILLANUEVA

VİYOLA SANATÇISI ISABEL VILLANUEVA

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta  19 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ünlü Orkestra Şefi  Lior Shambadal yönetiminde solist Isabel Villanueva’ya ( Viyola ) eşlik edecek.

Konserde; Bela Bartok’un “ Viyola Konçertosu” ve Dmitri Şostakoviç’in

“ Senfoni No.15”  eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 19 Ocak  Cuma  akşamı gerçekleştireceğimiz  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşamak için tüm sanatseverleri konserimizde görmek istiyoruz” diyor.                        

PROGRAM :

19 OCAK CUMA   

SAAT 20.00

LÜTFİ KIRDAR ULUSLARARASI KONGRE VE SERGİ SARAYI

* Bela Bartok “ Viyola Konçertosu”

* Dmitri Şostakoviç “ Senfoni No.15”

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın