İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Fulya Sanat Merkezi’nde…

0

İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Fulya Sanat Merkezi’nde… Bu konserin Orkestra Şefi Can Okan…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 23 MART CUMA AKŞAMI OBUA SANATÇISI DAMLA TUNCER VE TROMPET SANATÇISI TİMUÇİN ABACI’YA EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta  23 Mart  Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde  Orkestra Şefi Can Okan yönetiminde  solist Damla Tuncer ( Obua ) ve solist Timuçin Abacı ‘ya ( Trompet ) eşlik edecek.

Solist Damla Tuncer ( Obua )

Konserde; Alessandro Marcello’nun Re Minör Obua Konçertosu”, Johann Baptist  

Georg Neruda’nın “Mi Bemol Majör Trompet Konçertosu” ve  Ludwig Van

Beethoven’ın Senfoni No. 1, Do Majör, Op. 21” eserleri icra  edilecek.

Solist Timuçin Abacı ‘ya ( Trompet )

 

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Fulya Sanat Merkezi’nde 23 Mart Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız.Tüm sanatseverleri konserimize bekliyoruz” diyor.

 PROGRAM  / 23 MART CUMA   – FULYA SANAT MERKEZİ – SAAT 20.00

 *  Alessandro Marcello  Re Minör Obua Konçertosu”

*  Johann Baptist  Georg Neruda “Mi Bemol Majör Trompet Konçertosu”

*  Ludwig Van Beethoven  Senfoni No. 1, Do Majör, Op. 21”

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın