İDSO DenizBank Konserleri Bu Hafta Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
24
İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Caddebostan Kültür Merkezi’nde… Bu Haftaki Konserin Orkestra Şefi Alfonso Scarano…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 15 ARALIK CUMA AKŞAMI PİYANİST JEROME RIGAUDIAS’A  EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta  15 Aralık  Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde  Orkestra Şefi  Alfonso Scarano yönetiminde solist Jerome Rigaudias’a ( Piyano ) eşlik edecek.

ŞEF ALFONSO SCARANO
ŞEF ALFONSO SCARANO

Konserde; Maurice Ravel’in ilk önce piyano icin bestelediği daha sonra da orkestraya  uyarladığı “Ölü Bir Prenses İçin Pavan” eseri, “Sol Majör Piyano

Konçertosu” ve Sergei Prokofiev’in “Romeo ve Juliet Süit No. 1 ve 2” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Caddebostan Kültür Merkezi’nde 15 Aralık Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız.         Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşayalım. Tüm sanatseverleri konserimizde görmek istiyoruz” diyor.

                           

 PROGRAM  / 15 ARALIK CUMA   – CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ – SAAT 20.00

  * Maurice Ravel “Ölü Bir Prenses İçin Pavan”

      *  Maurice Ravel  “Sol Majör Piyano Konçertosu”

               *   Sergei Prokofiev  “Romeo ve Juliet Süit No. 1 ve 2”

  

PAYLAŞ
Önceki İçerikAşk, Beş Duyu İle Toprak
Sonraki İçerikKabus
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here