İDSO DenizBank Konserleri Bu Hafta Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
76
ŞEF - JACOPO SIPARI

Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Caddebostan  Kültür Merkezi’nde… Kadıköylülerle İDSO Buluşması…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 2018 YILININ İLK KONSERİ’NDE 05 OCAK CUMA AKŞAMI ÇELLİST  NİL KOCAMANGİL’E EŞLİK EDECEK…                                                                         

BU KONSERDE ORKESTRA ŞEFİ JAKOPO SIPARI…

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 2018’in ilk konserinde 05 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde  Orkestra Şefi  Jakopo Sipari’nin yönetiminde solist Nil Kocamangil’e ( Çello ) eşlik edecek.

SOLİST – NİL KOCAMANGİL ( ÇELLO )

Konserde; Camille Saint-Saens’in “ Çello  Konçertosu No. 1, Op. 33” ve

Pyotr İlyiç Çaykovski’nin “Senfoni No. 5” eserleri icra edilecek.

 İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Caddebostan Kültür Merkezi’nde 05 Ocak Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz yeni yıldaki ilk konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşayalım” diyor.

 PROGRAM  / 05 OCAK CUMA   – CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ – SAAT 20.00

* Camille Saint-Saens     “ Çello  Konçertosu No. 1, Op. 33”

*  Pyotr İlyiç Çaykovski  “ Senfoni No. 5”

İDSO ORKESTRASI

          

PAYLAŞ
Önceki İçerikLES CHORISTES
Sonraki İçerikEmel Vardar Kadınlık Hallerini Anlattı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.