İDSO Deniz Bank Konserleri Bu Hafta Beyoğlu Emek Sineması’nda…

0

Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Beyoğlu Emek Sineması’nda…

12 Ocak Cuma Konserinin Orkestra Şefi Orhun Orhon…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, CUMA AKŞAMI GÜNEY KORELİ ÜNLÜ KEMAN SANATÇISI SOYOUNG YOON’A  EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta  12 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de  Beyoğlu Emek Sineması’nda  genç neslin en iyi ve en sempatik orkestra şef ve bestecilerinden Orhun Orhon yönetiminde Güney Kore’nin yetiştirdiği ve uluslararası arenada en çok aranan kemancılardan biri olan solist Soyoung Yoon’a  eşlik edecek.

ŞEF ORHUN ORHON

ŞEF ORHUN ORHON

Konserde; Jean Sibelius’un  “Re Minör Keman Konçertosu  Op. 47” ve

 Vasily Kallinnikov’unSenfoni No. 1” eserleri icra   edilecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Beyoğlu Emek Sineması’nda 12 Ocak Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşayalım. Tüm sanatseverleri konserimizde görmek istiyoruz” diyor.

PROGRAM  / 12 OCAK CUMA   – BEYOĞLU EMEK SİNEMASI – SAAT 20.00

 * Jean Sibelius  “Re Minör Keman Konçertosu  Op. 47”

*  Vasily Kallinnikov  “Senfoni No. 1”

İDSO ORKESTRASI

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın