İDSO Aralık Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

0
20
İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası

İDSO DenizBank Konserleri’nde Aralık  Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu ’nda… Konserin Orkestra Şefi Michal Nesterowicz…

Orkestra Şefi Michal Nesterowicz
Solist Soyoung Yoon (keman)

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 1 ARALIK PAZAR AKŞAMI KEMAN SANATÇISI SOYOUNG YOON’A EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 1 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  Orkestra Şefi Michal Nesterowicz  yönetiminde solist Soyoung Yoon’a  ( Keman ) eşlik edecek.

      Konserde;  Antonin Dvorak’ın Keman Konçertosu” ve  Senfoni No.9” adlı eserleri   icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “1 Aralık Pazar akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Antonin Dvorak  Keman Konçertosu”                                           
  • Antonin Dvorak Senfoni No.9”   
PAYLAŞ
Önceki İçerikPortre 5. Bölüm
Sonraki İçerikSokak Tiyatrosu -2
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here