İDSO Aralık Ayının 4. Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu‘nda…

0
59

İDSO DenizBank Konserleri’nde Aralık  Ayının 4. Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu‘nda… Konserin Orkestra Şefi  Raoul Grüneis…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 20 ARALIK 2019 CUMA AKŞAMI VİYOLONSEL SANATÇISI YILMAZ BİŞER VE KEMAN SANATÇISI SEVİL ULUCAN WEINSTEIN’E EŞLİK EDECEK                                             

Orkestra Şefi Raoul Grüneis

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 20 Aralık 2019 Cuma  akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda ( CRR )  Orkestra Şefi Raoul Grüneis  yönetiminde solist Yılmaz Bişer ( Viyolonsel ) ve solist Sevil Ulucan Weinstein’e ( Keman )  eşlik edecek.

Solist Sevil Ulucan Weinstein Keman

 Konserde;  Johannes Brahms’ın Double Konçerto” , Claude Debussy’nin       

 “ La Mer” ve“ Prelude A L’apres Midi D’un Faune”adlı eserleri   icra  edilecek.

Solist Yılmaz Bişer Viyolonsel

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “20 Aralık 2019 Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Johannes Brahms  Double Konçerto”                                          
  • Claude Debussy  “ La Mer”
  • Claude Debussy  “ Prelude A L’apres Midi D’un Faune”                 
PAYLAŞ
Önceki İçerikMelekler Uyumaz
Sonraki İçerik#sonümit Naif Sanat Dosyasıyla Yayında
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.