İDSO Aralık Ayının 3. Konseri Grand Pera Emek Sahnesi’ nde…

0
32

İDSO DenizBank Konserleri’nde Aralık  Ayının 3. Konseri Grand Pera Emek Sahnesi ’nde… Konserin Orkestra Şefi  Ender Sakpınar…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 13 ARALIK 2019 CUMA AKŞAMI PİYANO SANATÇISI EMILIO AVERSANO’YA EŞLİK EDECEK                                             

Orkestra Şefi Ender Sakpınar

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 13 Aralık 2019 Cuma  akşamı saat 20.00’de Grand Pera Emek Sahnesi’nde ( CKM )  Orkestra Şefi Ender Sakpınar  yönetiminde solist Emilio Aversano’ya ( Piyano ) eşlik edecek.

Solist Emilio Aversano Piyano

Konserde;  Pyotr İlyiç Çaykovski’nin Piyano Konçertosu No.1” , Antonin

  Dvorak’ın “ Slav Dansları” ve  Aleksandr Borodin’in “ Poloveç Dansları”     adlı eserleri   icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “13 Aralık 2019 Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Grand Pera Emek Sahnesi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :Pyotr İlyiç Çaykovski Piyano Konçertosu No.1”  

Antonin Dvorak “ Slav Dansları”

Aleksandr Borodin  “ Poloveç Dansları”                          

PAYLAŞ
Önceki İçerikGurbette Akşam
Sonraki İçerikEvrensel Olanı Yakalamak
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here