İDSO, 01 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde, dinleyicilerine yine Klasik müzik ziyafeti sunacak.

0
50
ORKESTRA ŞEFİ THEODORE KUCHAR
ORKESTRA ŞEFİ THEODORE KUCHAR

01 ARALIK CUMA İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI ( İDSO ) KONSERİ İLE YİNE MÜZİK DOLU GÜZEL BİR AKŞAM…

İDSO, 01 Aralık  Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde, dinleyicilerine yine Klasik müzik ziyafeti sunacak..

Fulya Sanat Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak Klasik Müzik Konseri’nde şef Theodore Kuchar ve solistler Zeynep Alpan (Keman), Gülbin Günay ( soprano ), Nesrin Gönüldağ  ( Mezzo Soprano ), Caner Akın ( Tenor ) ve Göktuğ Alpaşar ( Bas ) ve İstanbul Senfoni Orkestrası Korosu dinleyicileriyle buluşacak. Koro şefliğini Gökçen Koray & Seval Irmak yapacak.

Değerli Şef Theodore Kuchar’ın yöneteceği Fulya Sanat Merkezi’ndeki   “İDSO – Klasik Müzik Konseri”nin ilk yarısında orkestra, Joseph Haydn’ın  “ Senfoni No.88 ” adlı eserini ve devamında solist Zeynep Alpan ( Keman ), orkestra eşliğinde Wolfgang Amadeus Mozart’ın “ 4 No.lu Keman Konçertosu’nu seslendirecek. Konserin ikinci yarısında ise koro eşliğinde Gülbin Günay, Nesrin Gönüldağ, Caner Akın ve Göktuğ Alpaşar Anton Bruckner’ın “ Te Deum” eserini icra edecek.

 İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “01 Aralık Cuma akşamı tüm müzik ve sanatseverleri Fulya Sanat Merkezi’ndeki Konserimize davet ediyoruz, hep birlikte bu klasik müzik akşamını yaşayalım” diyor.                       

 PROGRAM  / 01 ARALIK CUMA  SAAT 20.00 – FULYA SANAT MERKEZİ

* Joseph Haydn  “ Senfoni No.88 ”

* Wolfgang Amadeus Mozart “Keman Konçertosu No.4”

* Anton Bruckner  “ Te Deum”

PAYLAŞ
Önceki İçerikSARI ÇİZGİNİN ÖTESİNDE / Karanfil Kokulu Nergis
Sonraki İçerikİSTANBUL EFSANESİ 1 / 2
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here