Harika Yaz Spor Okulu İle Tanışın

0

Galatasaray Bahçelievler Spor Okulları kalitesi ile açılan yaz spor okulu ile çocuklarınızın sağlıklı bir yaşam sürmelerine, başarılı bir sporcu olmalarına fırsat verin.

Bildiğiniz gibi spor her çocuğun fiziksel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sağlıklı bir hayat sürmelerini de sağlar.

Turnuvalarda çıktığı müsabakalarda zamanla yarışan çocuklar zamanı doğru kullanmayı, sorumluluk olmayı ve başarmak için strateji geliştirmeyi öğrenirler. Gününün büyük bölümünü evde geçiren, hazır gıdalarla beslenen, teknolojik aletlerin içerisinde kalmış, enerjisini yeterince atma fırsatı bulamayan çocuklar hem psikolojik olarak hem de sağlık olarak büyük risk altındadırlar. Şeker, kalp hastalıkları, obezite, psikoloji bozukluğu gibi sağlık problemleri en fazla bu tür çocuklarda görülmektedir.

Bu tür riskleri minimize edebilmek için çocuklarınızı spor ile tanıştırmalı, bu sayede hem eğlenceli zaman geçirmelerini hem de spor yaparak sağlıklı bir vücuda sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun yeteneklerini ortaya çıkarabilmesi için onlara fırsat verin. Hiçbir işi denemeden başarılı olup olamayacaklarını bilemezsiniz. Onlar küçük yaşlardan itibaren çeşitli sporları deneyecekler, özelliklerine en uygun spor dalını seçecektirler. Benim çocuğum sporu sevmiyor gibi önyargılarınızdan kurtulun. Acaba çocuğunuza onlarca spor dalından hangisi ile tanıştırdınız da sporu sevmediğiniz yargısına vardınız.

Okulların tatile girdiği yaz dönemlerini yaz spor okulu ile geçirmeleri çocuklarınızın okul sezonuna sağlıklı ve dinç bir şekilde dönmesini, olumsuz enerjilerinden kurtulmasını sağlayacaktır. Basketbol okulu gibi yıl boyunca devam eden kurslar ise gelecekte başarılı bir sporcu olmasını sağlayacaktır. Unutmayın ki herkes için uygun olan bir spor dalı vardır. Herkesin bir takım yetenekleri vardır. Bu yetenekler en iyi hocalar tarafından ortaya çıkarılır.

Basketbol okulu bünyesindeki basketbol kursu hizmeti veren profesyonel antrenörler çocuğunuzu yıl boyunca analiz etmekte ve aileleri bilgilendirmektedir.

Özel kampanyalı fiyatlarla basketbol kursu ve diğer branşlardaki kurslara kayıt yaptırmak için geç kalmayın. Ayrıntılı bilgi ve irtibat için www.galatasaraybahcelievler.com adresini ziyaret ediniz.

Büyük Galatasaray ailesine onlarca sporcu kazandıran Bahçelievler Spor Okulları ile sizin çocuklarınız daGalatasaray ailesinde yer alabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey kaydınızı yaptırmanız ve çocuğunuza bu fırsatı tanımanızdır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın