Geri Getirme Büyüsü

0

Bazen çıkmazda olduğumuzu hissederiz. Özellikle evlat sahibi olanlar çok sabırlı olmalıdır. Çocuğunuzla iyi geçinin ve onu dinleyin. Ergenlik döneminde, içlerindeki hırçınlık ve yaşın verdiği gerginlik üzerlerinde olur. Bunları anlayışla karşılamak gerekir. Hepimiz bu dönemleri atlattık çünkü. Farklı şekilde arkadaşlarının etkisinde kalan yapıdalar. Birde diğer ailelerin çocuklarında sorunlar var ise, bunu eve taşımaları cabası. Onlar gibi olmaya çalışırlar ve karakter seçimi çağında oldukları için alttan almak gerekir. Ben bunu bir süre yapmadım ve gerçekten on altı (16) yaşındaki kızımın kaçmasına neden oldum. Babasının da ilgisizliği vardı ve bizimle fazla ilgilenmezdi. Çok zor dönemler atlattım ve size tarifini yapamıyorum buradan. Evlat sevgisinden uzak olmak ve kötü laflar duymak cehennem azabından beterdi.

Sosyal medya üzerinde olan arkadaşlarıyla çok konuşurdu. Elinde telefonu asla kafasını kaldırmaz ve bizimle zaman geçirmekten sıkılırdı. Babasına ne kadar duruma müdahale etmişini söylesem de yapmadı. Cebine parayı koydu ve babalık yaptığını sandı. Bir arkadaşım, kendi oğlu için bağlama büyüsü  yaptırdı. Fakat güzel tesiri olmuş ve evden kaçak oğlunun gelmesini sağlamıştı. Ben ona sordum ve bu süreçte nasıl atlatılır diye. Fakat ben ne kadar deneyimli ve tecrübeli davranmaya çalışsam da, kızım laftan anlamıyordu. Erkeklerle muhabbet etme çağına geldiği için, dışarıda olmayı severdi. Geceleri bazen geç gelmeye başladı. Lise çağındaki bir kızın bu kadar kötü hareketler yapmasına aklım ermedi gerçekten. Tek çıkar yolu biraz bağırmakta buldum. Adeta benim de psikolojimi bozmaya başladı.
Bir gece çok fena şekilde tartıştık. Ona yanlış yaptığını ve ailesine kötü davranmaması gerektiğini anladım. Babasından ve benden yana dert yanarak odasına çekildi. Sabaha kadar ağladı ve öbür gün okula gidiyorum diyerekten çıktı. Bir hafta boyunca haber alamadım, eve gelmedi ve telefonlara çıkmadı. En sonunda bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak ettim. Bunu yaptıran arkadaşımdan bilgi aldım ve hocanın adresini istedim. Çok şükür hocaya ulaştım ve bana üç hafta süreceğinden bahsetti. Çok fazla bir zamandı benim için. Ama yapacak bir şey yok, çaresizdim ve denemek zorundaydım. Tüm Ümitlerimi ona bağladım, evden kaçak kızımın geri gelmesini istiyordum. İnançlıydım ve her gün dualar ediyordum. Tam 3 hafta sonunda, kapı çaldı ve kızım geri döndü. Evladımın yanıma gelmesini sağlayan hoca, en güzel dermanı verdi bana. Ayrıca bize ve evine öyle bağlandı ki, bir daha akşamları dışarı dahi çıkmadı. Kız çocuğu sahibi olmak gerçekten çok zor. Fakat bu şekilde yapılacaklar belli, en güzel şekilde evlatlarımıza sahip çıkalım. Çıkmazda olanlar için, güvenilir medyumlar yardımcı olabilir. Her ne kadar bilinçli olsak da, bazen nefsimize yenilip çocuklarımıza kızarız. Kesinlikle sevgiyi aşılayın derim size.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın