DenizBank Konserleri’nde Ekim Ayının 2. Cuma Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

0
98

İDSO DenizBank Konserleri’nde Ekim  Ayının 2. Cuma Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…  Konserin Orkestra Şefi Natalia Ponomarchuk…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 11 EKİM CUMA AKŞAMI OBUA SANATÇISI SEZAİ KOCABIYIK’A EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  11 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  Orkestra Şefi Natalia Ponomarchuk yönetiminde  solist  Sezai Kocabıyık’a ( Obua ) eşlik edecek.

solist Sezai Kocabıyık’a ( Obua )

Konserde;  Ralph Vaughn Williams’ın Fantasia On a Theme By T.Tallis” ve   

“ Obua Konçertosu” eserleriyle  Edward Elgar’ın  Enigma Varyasyonları”adlı eseri   icra  edilecek.

Orkestra-Şefi_Natalia-Ponomarchuk

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “11 Ekim Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Ralph Vaughn Williams  Fantasia On a Theme By T.Tallis”                                                    
  • Ralph Vaughn Williams  “ Obua Konçertosu”
  • Edward Elgar Enigma Varyasyonları”
PAYLAŞ
Önceki İçerikKatarsis
Sonraki İçerik80’ler 90’lar…
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.