Davet Ediyoruz!..

0
27

ERA KOLEJLERİ ÖĞRENCİLERİ ARASINDA YAPILAN ‘’YETENEK YARIŞMASI-TALENT SHOW’’ FİNALİ 27 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ YAPILIYOR.

Ülkemizde yeni nesil eğitim kurumu olarak öğrencilerinin mizaçlarına göre eğitimi tercih eden ERA KOLEJLERİ  ‘Yetenek Show’’ finalinde çok iddialı bir Jüri değerlendirme yapacak. Konusunda en seçkin isimlerden oluşan jüri üyeleri

Ragıp Ertuğrul (tiyatro eleştirmeni), Çiçek Dilligil (tiyatrocu), Ozan Aydemir(dansçı),  Betül Arım(tiyatrocu), Mehmet Fidan Ayatar (Anadolu Ateşi dansçısı), Banu Noyan ERA KOLEJLERİ’nin 11 kampüsünde gerçekleştirilen yarışmalar sonunda finale kalan öğrenciler arasından en iyileri seçecek.

ERA KOLEJLERİ öğrencileri ‘’Yetenek Yarışması – Talent Show’’ finali 27 Nisan cumartesi günü saat 13.00’de İstanbul Ataşehir Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi salonlarında yapılacak.

ERA KOLEJLERİ ilk, orta ve lise öğrencileri arasındaki ses, dans ve gösteri sanatlarında yetenekleri tespit etmek ve yönlendirmek üzere düzenlenen yarışmaya ilgi ve desteğinizi diliyoruz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikUluslararası 15. İpekyolu Yılın Altın Adamları Ödülleri sahiplerini buldu.
Sonraki İçerikSon Kez
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here