Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Fulya Sanat Merkezi’nde…

0
37
ŞEF ANTONIO PIROLLI
ŞEF ANTONIO PIROLLI

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 17 KASIM CUMA AKŞAMI ÇELLO SANATÇISI  JAKOB KORANYI’YE EŞLİK EDECEK  BU KONSERDE ORKESTRA ŞEFİ ANTONIO PIROLLI…

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta  17 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de  Fulya Sanat Merkezi’nde  Orkestra Şefi  Antonio Pirolli’nin yönetiminde solist Jakob Koranyi’ye ( Çello ) eşlik edecek.

SOLİST - JAKOB KORANYI ( Çello )
SOLİST – JAKOB KORANYI ( Çello )

Konserde; Giuseppe Verdi’nin “Talihin Kudreti Uvertürü” , Joseph Haydn’ın                         

Do Majör Çello Konçertosu”, Antonin Dvorak’ın  Karnaval Uvertürü” ve

The Water Goblin” eserleri icra edilecek.

 İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Fulya Sanat Merkezi’nde 17 Kasım Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşayalım” diyor.

 PROGRAM  / 17 KASIM CUMA   – FULYA SANAT MERKEZİ – SAAT 20.00

* Giuseppe Verdi   “Talihin Kudreti Uvertürü”

*  Joseph Haydn     “Do Majör Çello Konçertosu”

*  Antonin Dvorak  “Karnaval Uvertürü”

*  Antonin Dvorak   The Water Goblin”

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikMavi Yeşil Dergisi 108.Sayısında
Sonraki İçerikBitmeyen Masalım
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here