30 yılı aşkın sayısız başarılara imza atan Bon Jovi’den yeni albüm müjdesi geldi.

You Give Love A Bad Name, Livin’ On A Prayer, Keep the Faith, Its My Life gibi hit parçalara imza atan Bon Jovi, 14. albümü olan This House is Not for Sale için çalışmalara başladı. Eski tarzdaki parçalara dönüş yapılacağı konuşulan albümün, mart ayında tamamlanması bekleniyor.

Yeni albüm hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenirken, merak edilen diğer konu ise Richie Sambora…

Richie Sambora, Bon Jovi grubuyla dünyaca ünlü bir isim haline geldi.
Richie Sambora, Bon Jovi grubuyla dünyaca ünlü bir isim haline geldi.

What About Now albümünün turnesinde grupla ilişkisini kesen Richie Sambora’nın hayranları da sosyal medyada ikiye bölündü. Birtakım hayranlar, herhangi bir gerekçe göstermeden gruptan ayrılan Sambora’yı suçlarken, bazı hayranlar ise bu ani ayrılışta grubun patronu olan Jon Bon Jovi’nin etkili olduğunu düşünüyor. 30 yılı aşkın nice başarılı çalışmalara imza atan ikilinin arasındaki soğuk rüzgarın asıl nedeni hala bilinmiyor. Jon Bon Jovi’nin yaptığı bir açıklamada, kapılarının her zaman Richie Sambora’ya açık olduğunu ifade etmesine rağmen, eski gitarist bu çağrıya cevap vermemiş, bir süre sonra da twitter hesabındaki Bon Jovi ibaresini kaldırmıştı. Yeni albümün nasıl olacağı merak konusu olurken, Sambora’nın yokluğunda Bon Jovi ile birçok kez aynı sahneyi paylaşan Phil X ile yola devam edilecek.

Bon Jovi, Türkiye'de verdiği konserler hayranlarının gönüllerinde taht kurmuştu.
Bon Jovi, Türkiye’de verdiği konserler hayranlarının gönüllerinde taht kurmuştu.

This House is Not for Sale albümünün ardından, grubun yeniden turneye çıkması kesin gözle bakılıyor. Bon Jovi’nin Türkiye’deki hayranları da turneye Türkiye’nin de eklenmesini umutla bekliyor.

Bon Jovi ülkemizde en son 8 Temmuz 2011’de Türk Telekom Arena’da konser vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here