Bakırköy’de Temizlik Şirketleri Araştıranlara Yaşanmış Tavsiyeler

1
19
Bakırköy'de Temizlik Şirketleri Araştıranlara Yaşanmış Tavsiyeler
Bakırköy'de Temizlik Şirketleri Araştıranlara Yaşanmış Tavsiyeler

Şimdi bu konu da nereden çıktı diyeceksiniz; ama buna benzer durumlarla karşılaşmış birçok kişinin olduğuna eminim. İnsanın bu tarz bir hizmeti alması gerekiyor bazen ve işte o zaman neden bu yazıyı yazdığımı daha iyi anlamış olacaksınız.

Bir Temizlik Şirketi Bulma Hikayemiz

Gelelim hikayemize. Eşimle birlikte hani hep derlarya “Nur topu gibi…” gibi bir bebiş bekliyoruz. Bu bekleyişimize de az kaldı. Tabi az kaldıkça bazı aile dostlarımız da ziyarete başladı. Yokluyorlar yani;) Benim iş hayatım çok yoğun geçiyor ve eşimin de evle ilgilenecek hali pek kalmadı. İşte, bu noktada hikayemiz başlıyor.

İlk Kez Temizlik Şirketine İhtiyacımız Oldu…

Hayatımızda ilk kez bir temizlik şirketine ihtiyacımız oldu. Tabi, eşim pimpirikli ve başladı kılı kırk yarmaya… Nasıl insanlar olacak, nasıl güveneceğim vs. vs… Durum böyle olunca bana da ayrıntılı bir araştırma yapmak düştü. İlk önce yaşadığımız muhit olan Bakırköy’de bir temizlik şirketi ile çalışmamın daha doğru olacağını düşündüm. Çünkü elimin değeceği yerden bir firma olması benim için daha güvenilir olur diye düşündüm ve hala da öyle düşünüyorum. Sonrasında temizlik firmasının tecrübesi, sunduğu hizmetin kalitesi gibi özellikleri de araştırma gerekirdi, tabi bunların hepsini internetten araştırarak anlamak zor.

İşin özü, Bakırköy temizlik şirketleri araştırmamda olması muhtemel birkaç şirketi eşimle paylaştım ve inanır mısınız benim bir gecede onlarca şirket arasından karar verdiğim firmalar için eşimin birisini seçmesi tam 1 hafta sürdü. Nasıl mı?

Temizlik Şirketine Karar Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşim, benim kadar teknik düşünmedi tabi. Hangisinin daha güvenilir olduğu, işinin ehli olduğu ve fiyatları gibi konularda şirket temsilcileriyle telefon trafikleri sürdürdü. Bunları gördükçe ve duydukça sanki bir temizlik şirketi satın alacağını düşünmedim değil 🙂 Tüm bunlara rağmen yine karar veremedi. Başladı eş dost arkadaşı aramaya… Bu temizlik şirketlerin herhangi birisinden hizmet alan var mı vs. gibi sorular sordu ve işin ilginç tarafı benim karar verdiğim birkaç şirket içerisinden birisinin neredeyse eve temizlikçi çağırmış arkadaşlarımızdan hepsine hizmet vermiş olması oldu. Bakırköy temizlik şirketleri içerisinde Yeşil Temizlik Şirketi için olumlu geri dönütler aldıktan sonra kararımızı vermiş olduk.

Siz siz olun, böyle bir hizmeti almak için ilk kez harekete geçiyorsanız ve biraz da titizseniz;) karar süreciniz bu kadar sürmesin. Bakırköy temizlik şirketleri için eşimin tercihine güvenin :):):)

PAYLAŞ
Önceki İçerikGELİNCİK / Şiir
Sonraki İçerikŞEYLER

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here