Levent Özdilek ve Nilüfer Bıyıklı, sevgililer günü yaklaşırken, aşk acısı çekenler için Bir Anısın Çerçevemde adlı müzikli bir gösteriyle adeta yaraları saracaklar.

Cemil Türkocağı’nın müziği ile bir kırık aşk hikayesinin anlatıldığı gösteri, Ahmet Telli, Jehan Barbur, Küçük İskender’in şiirlerinden kurgulanarak oluşturuldu.

BİR ANISIN ÇERÇEVEMDE

Bir Anısın Çerçevemde, 21 Ocak 2017’de BO Sahne‘de başlıyor.

BO SAHNE İletişim

  • Adres: Ağa Hamamı Sk. No:18, Cihangir / İstanbul
  • Telefon: 0212 251 37 42
PAYLAŞ
Önceki İçerikVeda Busesi
Sonraki İçerikSonsuzluğa Açılan Kapı; Yolun Sonu, Neşet Günal ve Esaretin Bedeli
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here