Anna Laudel’de “Art Market II” Sergisi

0
52
Bedia Ekiz

Anna Laudel’in ulaşılabilir sanat fikriyle geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği “Art Market II” sergisini görmek için son gün 11 Temmuz 2019.

Hanefi Yeter


Sergide, Deniz Defne Acerol, Mustafa Aslıer, Özlem Can, Ramazan Can, Erol Deran, Tuğçe Diri, İsmet Doğan, Bedia Ekiz, Onur Hastürk, Tülay İçöz, Renan Kaleli, Bilal Hakan Karakaya, Mehmet Sinan Kuran, Ekin Su Koç, Serkan Küçüközcü, Nurdan Likos, Bahar Oganer, Ozan Oganer, Felekşan Onar, Vedat Örs, Ardan Özmenoğlu, Daniele Sigalot, Burcu Sülek, Ayla Turan, Tina Varon, Sarp Kerem Yavuz, Hanefi Yeter, Serpil Yeter, Bahadır Yıldız ve Saliha Yılmaz’ın işleri yer alıyor.


Adres: Bankalar Caddesi 10 Karaköy, Beyoğlu 34421 Istanbul

Daha fazla bilgi için ekte basın bültenini bulabilirsiniz. Röportaj talebiniz ya da sorularınız olursa yardımcı olmaktan memnun olurum.

İnternet sitesi: annalaudel.gallery 

Facebook: www.facebook.com/annalaudel.gallery 

Instagram: www.instagram.com/annalaudel.gallery 

Twitter: www.twitter.com/laudelgallery 

PAYLAŞ
Önceki İçerikBulmaca
Sonraki İçerikSaf Saf
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here