Ankara’da Dış Cephe Temizliği

0

Binalarda dış cephe temizliği önemlidir. Bir binanın dış görünümünün binanın kurumsal anlamda verdiği hizmetleriyle doğru orantılı olarak titiz olması gerekmektedir. Bu anlayışla Ankara temizlik şirketleri olarak verilen dış cephe temizliği profesyonel, işini bilen usta kişilerce yerine getirilerek tüm il genelinde verilmektedir. Bu anlamda verilen bu hizmetin sadece tek bir semtle sınırlılığı bulunmamaktadır. Ayrıca Ankara temizlik şirketleri yeni inşaat ve yapı endüstrisindeki gelişmeleri yakından takip ederek oluşturmuş oldukları yeni temizlik çalışmalarını yürüterek bu anlamda daha dinamik ve özverili çalışmalar içerisine girilmesini sağlamaktadır. Tempo temizlik şirketi olarak bilinen klasik yöntemlerin dışında yeni ekonomik ve pratik çözümler kullanmaktayız. Sektörü yakından takip ederek ve son gelişmeleri mutlak inceleyerek personellerimizi de bu konularda bilgilendirmekteyiz.

Kat sayılarına göre farklı çözümler

Dış cephe temizliği itinalı, titiz bir temizlik sürecidir. Bu bakımdan farklı çözümlerin sunularak oluşturulacağı farklı çözüm teknikleriyle temizlik şirketi her şeyin başında gelmektedir. Firma profili olarak genellikle çok katlı binalar için asansör ve vinçli temizlik sistemlerini tercih ederek bina yüzeyinin pırıl pırıl olmasını sağlamaktayız. Böylece yüzeyde herhangi bir toz, toprak ve benzeri kötü hava koşullarının sağlamış olduğu olumsuz görüntüler kalmayacak tamamen tertemiz, pırıl pırıl bir binanın ön yüzeyi oluşturulacaktır. Bu anlamda temizlik şirketi her şeyin başında gelmesi adına son derece dikkat çeken unsurları yansıtmaktadır.

TSE standartlarında ürün ve hizmet

Firma anlayışı doğrultusunda verilen bütün bu hizmetler sürekli olarak denetim ve teftişe tabi tutulmaktadır. Bu anlamda da daima inşaat sonrası temizlikTSE kontrollerinden geçirilen temizlik profili sonrasında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sunduğu bu hizmetleriyle de daima müşterilerinin memnun kalabileceği bir dış cephe temizliği oluşturarak tüm kötü görüntülerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bunun için sağlam alt yapı, kalifiye personellerle verilen inşaat sonrası temizlikhizmetleri ile tamamen estetik ve tertemiz bir bina görüntüsü oluşturulmaktadır. TSE standartlarındaki bu ürün ve hizmetler tamamen devlet kontrolünden geçmektedir. Tempo temizlik şirketi olarak tüm hizmetlerimizi tse standartlarında vermekte yada yakın zamanda verecek düzeye gelmek için çalışmaktayız.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın