30 Nisan Pazar Günü “Uluslararası Caz Günü” Kutlaması

0
63
30 Nisan Pazar Günü “Uluslararası Caz Günü” Kutlaması
30 Nisan Pazar Günü “Uluslararası Caz Günü” Kutlaması

Uluslarası Caz Günü” Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz müziğinin usta ismi, ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlanacak.

Birlik ve barış için bir sembol olan caz, her Pazar muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” keyfinde müzik ve lezzet severleri buluşturuyor.

UNESCO tarafından ilan edilen “Uluslararası Caz Günü” her yıl 30 Nisan’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.  İnsanlar arasında barışı, birliği, beraberliği, iş birliğini ve diyalogu artırıcı bir güç olan caz hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan “Uluslararası Caz Günü”, Sait Halim Paşa Yalısı’nda ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlanacak.

“Uluslarası Caz Günü” Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz müziğinin usta ismi, ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlanacak.
“Uluslarası Caz Günü” Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz müziğinin usta ismi, ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlanacak.

Bu yıl pazar gününe rastlayan 30 Nisan “Uluslararası Caz Günü”nde Türkiye’nin en beğenilen caz müzisyenlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda sahne alacak. 17. albümü Spring Water’ın lansman konserleri arasında yer alacak bu performans ayrıca Kerem Görsev’in piyanoyla tanışmasının 50. yılına denk geliyor.

Kahvaltı ve Caz Keyfi
Kahvaltı ve Caz Keyfi

Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunda düzenlenen “Kahvaltı ve Caz Keyfi”, 10.30’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan lezzetli açık büfe ikramlarla başlayıp 11.15’da caz konseri eşliğinde 13.30’a kadar devam ediyor.  Menüde öne çıkan lezzetler arasında Executive Şef Oktay Özgün’ün mantarlı mini kişi, zencefilli mercimek çorbası, güveçte sıcak tahin helvası yer alıyor. Sağlık tutkunlarını ise ev yapımı şekersiz erik kompostosu ve özel aromalı detoks sular bekliyor.

Ajandanıza not edin lütfen!  Afiyet olsun, iyi eğlenceler…

  • Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30
  • Katılım ücreti KDV dahil 175TL

Kerem Görsev Trio eşliğinde pazar kahvaltısına katılım ücreti KDV dahil 175TL. 

  • Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı.
  • Adres: Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul
  • Telefon: (0212) 223 05 66
  • Bilgi: www.saithalimpasa.com
Kerem Görsev Trio eşliğinde pazar kahvaltısına katılım ücreti KDV dahil 175TL.
Kerem Görsev Trio eşliğinde pazar kahvaltısına katılım ücreti KDV dahil 175TL.

Sait Halim Paşa Yalısı İşletmesi Hakkında Bilgi

19. yüzyıl son çeyreğinde Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı günümüzde düğün, kutlama, kurumsal toplantı ve kurumsal davetlerin vazgeçilmez adresi.

Her türlü organizasyon için her mevsimde eşi bulunmaz tarihi bir mekan olan Sait Halim Paşa Yalısı, 13 farklı etkinlik alanı ve 800 kişilik banket kapasitesiyle düğünden konferansa pek çok farklı etkinliğe profesyonel ve dinamik ekibiyle ev sahipliği yapıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı, yaz aylarında yalının denize nazır bahçesi pazar kahvaltıları, açık hava sinemaları ve benzer etkinlikleri ile İstanbullulara farklı keyifler yaşatıyor.PAYLAŞ
Önceki İçerikRuh Hastalığı Mı?
Sonraki İçerikRakı, Balık Yapalım Mı?
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here