25-28 Ağustos 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali, müzikseverlere bu yıl da coşku dolu anlar yaşatacak.

2015 yılında 20 -23 Ağustos tarihleri arasında toplam 100.000’den fazla müzikseveri buluşturan, “tüm zamanların en iyi yerli kadrosu ve en kalabalık rock festivali” ünvanını alarak izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali, 2016 yılında uluslararası boyutta ses getirecek bir organizasyon olmaya hazırlanıyor.

Milyon Yapım tarafından organizasyonu yapılan “deniz, kum, güneş ve rock müzik” sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivali, bu yıl 25 – 28 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vaadeden Zeytinli Rock Festivali’ne yerli rock gruplarının yanısıra bu kez Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs’tan da amatör, profesyonel grupların ve izleyicilerin katılımı planlanıyor.

Milyon Yapım tarafından Akçay sahilinde Edremit Belediyesi ve Kralpop TV katkılarıyla gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali‘ne bu yıl yine yoğun bir katılım bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAdalardan Çıktım Yayan (Boş Beşik)
Sonraki İçerikBomba İmha Uzmanı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

1 YORUM

  1. 2016 Zeytinli Rock Festivali iptal edildi diye yapılan haberler daha sonra gerçek olduğu anlaşılmış olsa da OHAL nedeniyle yapılan iptal işlemi geri çekilmiştir. Zeytinli Rock Festivali’nin biletleri satılmaya devam etmektedir ve planladığı gibi düzenlenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here