Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu 20 Mayıs Konseri

0

Türk halk müziğinin iki usta ismi Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 20 Mayıs saat: 21:00’de Bostancı Gösteri Merkezinde düzenlenecek.

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, çoğu eski, bazıları ise çok eski Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuvarı seslendiriyorlar. Bu nedenle kendi ifadeleriyle performanslarını “bir birlikte hatırlama çabası” olarak görüyorlar. Duo formatında gerçekleştirdikleri, benzersiz ve ustalıklı türkü yorumları, Türk halk müziğinde yeni bir tarzın doğuşuna yol açıyor.

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu

Bilinmeyenle Karşılaşmak

17 yıl aradan sonra çıkardıkları ‘Bilinmeyenle Karşılaşmak’ adlı albümlerinden de türkülerin seslendirileceği konserin biletleri Biletix ve Bostancı Gösteri Merkezi gişe, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi gişesinde satılmaktadır.

  • Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Tel: (216) 336 29 07
  • Bostancı Gösteri Merkezi Tel: (216) 362 11 61Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın