Kamagra Jel Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

24
147562

Kamagra jel cinsel problemler yaşayan çiftlerin cinsel sorunlarını en aza indirmek ve kaliteli bir cinsel yaşam olanağı sunmak için üretilmiş ereksiyon verici güçlü bir cinsel destek ürünüdür. Ürünü kullanmadan önce herkesin aklına kamagra 100 mg kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler nedir gibi bir soru gelmektedir. Yan etkileri ve dikkat edilmesi gerekenleri herkes merak etmektedir sizin için ilacın kullanım ve dikkat edilmesi gereken durumlarını derledik.

ENDİKASYONLAR

Kamagra erektil disfonksiyon tedavisinde endikedir. Kamagra, bir erkeğin cinsel olarak uyarıldığı zaman, penise kan akışı artar ve penise daha fazla kan akışı sağlar. Daha fazla kan akarken ve daha az dışarı akarken, penisteki arterler büyüyerek bir ereksiyona neden olur.

TALİMATLAR

  • Kamagra’yı doktorunuzun veya aldığınız şirketin talimatlarına uygun kullanın.
  • Kamagra’yı yemek olsun veya olmasın ağız yoluyla al. kamagra jel nasıl kullanılır, yüksek yağlı bir yemekle alırsanız, çabucak çalışmayabilir.
  • Kamagra hızla emilir. Maksimum etki tabletin alınmasından 30 ila 120 dakika arasında gerçekleşir.
  • Kamagra, cinsel uyarılma gerçekleştiğinde ereksiyona yardımcıdır. Sadece bir hap alarak bir ereksiyon oluşmaz.
  • Tavsiye edilen dozu aşmayın ya da günde bir kereden daha sık kullanmayın ya da doktorunuz tarafından yönlendirilirsiniz.
  • Bir doz Kamagra almayı unutursanız ve hala cinsel aktivitede bulunmak istiyorsanız, hatırladığınızda en kısa sürede bunu yapın. Doktorunuzun talimatına uymaya devam edin.

DOZAJ

Önerilen doz, cinsel aktiviteden yaklaşık 1 saat önce 50 mg’dir. kamagra 100 mg Etkililik ve toleransa bağlı olarak tavsiye ve etkiler göz önünde bulundurularak doz maksimum önerilen 100 mg dozuna çıkarılabilir veya 25 mg’a düşebilir.
Kamagra’yı nasıl kullanacağınız hakkında uzman bir hekimden destek almanız önerilir.

DEPOLAMA

Kamagra’yı oda sıcaklığında, nem, ısı ve ışıktan uzakta 59-30 ° C (15-30 ° C) arasında saklayın. Kamagra’yı çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Kamagra jel kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi ise çeşitli kardiyovasküler, böbrek, karaciğer ve benzeri ciddi sorunlarınız var ise ilaçtan uzak durmanız gerektiğidir çünkü bu durumlarda büyük problemler çıkabilir. Dikkatli ve düzenli kullanım sizi ve partnerinizi oldukça mutlu edecektir ve ereksiyonun zirvesine çıkacaksınız.

24 YORUMLAR