Film Okuma Atölyesi – Görünenin Altında Yatanı Keşfetmek

0
529
Film Okuma Atölyesi - Görünenin Altında Yatanı Keşfetmek

Dönüşüm Atölyesi bünyesinde başlayacak olan “Film Okuma Atölyesi” ile film okuma teknikleri hakkında ayrıntılı bir program hazırlandı. 5 Haziran 2016’da başlayacak atölye ile görünenin altında yatanı keşfetmek için mükemmel bir fırsat sizleri bekliyor.

Film Okuma Atölyesi‘nin çağrısı şu şekilde:

“Sinemaya daha önce hiç bakmadığınız gibi bakmak istiyorsanız ve izlediklerinizin altında yatan anlamları bilinçaltınızdan çıkacak tanımlarla çözmek isterseniz sizi bekliyoruz.”

R.V.B : AYSUN GÜMÜŞ 0532 588 97 18

4 hafta sürecek olan bu atölyenin katılım payı 450 TL’dir. Kontenjan 10 kişiyle sınırlıdır.

Lütfen kaydınızı erken yaptırın, sonra yer kalmadı diye hayıflanmayın.

Görüşmek üzere…

Film Okuma Atölyesi
Film Okuma Atölyesi
PAYLAŞ
Önceki İçerikBüyümek
Sonraki İçerikZeus’un Günlüğü – 2
Aysun Gümüş
13 yaşında Ferzan Özpetek'in Hamam filmini izleyip sinemaya aşık olmuş, son jenerik bitene kadar da yerinden kalkmadan perdeyebakıp “benim de birgün burada adım yazacak” demiştir. 10 sene olmadan da bu sözünü yerine getirmiştir. 8 yıla yakın bir süre film setlerinde reji ve yapım gruplarında çalışmıştır. Ama içinde bitmek bilmeyen bir başka yangın olan akademisyenliği de unutamamıştır. Bundan dolayı ki 2006 yılında lisans mezuniyetini aldıktan tam 8 sene sonra yüksek lisansa başlamış, 2015 yılında “Harry Potter Ölüm Yadigarları Filmlerinde Yadigar Nesneleri” teziyle mezun olmuştur. Şimdiyse tek hayali doktoraya kabul edilmek ve kafasındaki belgeseli çekebilmek....

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here