Zeus’un Günlüğü – 5

0

Terk edildim…Evet Hera beni terk etti! Çok tartıştık bugün. Bana “Beklentilerimi karşılayamadın” deyip durdu. Hangi soruyu sorsam bu cevabı aldım! Konuştuğumuz dili bilmiyormuş da sadece bu cümleyi öğrenmiş gibi. Bunca zaman ben bir testin deneği miydim yani?! Bunu bana nasıl yaparsın? Sanırım Zeus olduğumu unuttun, bir anlık gaflete düştün. Burada güzel güzel yaşıyorsan bu benim sayemde, bunu da unuttun galiba.

Beklenti… En başta Zeus’um ben! Normal olarak bütün beklentileri karşılamış olmam gerekir ki zaten öyle! Bir kere benim sadece ismim yeter kızım! Bana Tanrıça! Hadi oradan! İstesem şuan yerine otuz kırk tane senden daha Herasını bulurum! Böyle durduğuma, durgunluğuma, bıkkınlığıma sakın aldanma demek isterdim ama yoksun ki. Bende normal olarak bütün sinirimi günlüğe s.çıyorum.

Aptalsın Hera! Unutma Zeus bir markadır!

Paylaş

Yazar Hakkında

Oğuzhan Sivri

20. yüzyılın 84. yılında Kasım ayında Ankara’da doğdu. Paldır küldür bir orta öğretim hayatından sonra liseyi dışarıdan bitirdi. Sonra Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünü kazandı. Meşakkatli, kavgalı, ihtiraslı, aşklı, fırtınalı üniversite yaşantısını 2013 yılında bitirdi. Resim çizer, yazı yazar bir de fırsatını bulunca kısa film çeker. Müzik de hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Metal denilince akla hemen onun adı gelir.

Cevap bırakın