Yenibolumfragmani.com – Dizi Fragmanlarının Tek Adresi

0

Medya ve yayıncılık sektörünün gelişmesiyle birlikte, televizyonlarda her gün onlarca değişik ve popüler dizi yayınlanıyor. Film heyecanı o gün için bittikten sonra, gelecek bölüm ile ilgili tahmin ve meraklar işe giriyor. Siz hiç merak etmeyin, gelecek bölümde olacak olayların hepsini Yeni Bölüm Fragmanı biliyor!
Fragman, izleyicilerine istedikleri dizinin fragmanını izleme imkanı sunar. Bu sayede ertesi bölümde olacak olan olaylar ile ilgili az da olsa bilgi sahibi olabilirsiniz. Siteye sadece moderatör ekibi değil, izleyiciler de fragman ekleyebiliyor. Takip ettiğiniz dizilerin fragmanlarını kayıt olup paylaşarak, aynı fragmana diğer izleyicilerin de erişmesini sağlayabilirsiniz.
Film izlerken en heyecanlı noktada ya reklamlar başlıyor ya da filmin sonu geliyor. Dolayısıyla milyonlarca izleyici, bir dahaki bölüme kadar merak içinde bekliyor. Girin yenibolumfragmani.com’a hem kafanızdaki soru işaretlerini cevaplandırın, hem de yeni bölümde olacaklardan haberdar olun. Yenibolumfragmani.com, hiçbir şekilde zararlı veya göz zevkini bozan reklamlar içermez. Videolarınızın bulunduğu konuma rahatlıkça erişip, istediğiniz dizinin gelecek bölümünün fragmanını keyif ile izleyebilirsiniz. Fragman’da dikkatinizi çeken bir şey mi oldu? Bu sadece sizde kalmasın, hemen yorum olarak fragmanın altına yazın sizinle birlikte binlerce kişi de haberdar olsun.
Son Bölüm Fragmanı kayıt olmak tamamıyla ücretsizdir. 7’den 70’e herkes kayıt olup istediği anda istediği dizinin gelecek bölümünün fragmanını binlerce kişiye sunabilir. Bu şekilde tüm izleyiciler, gelecek bölüm ile ilgili haberdar olur ve yorumlarını paylaşır. Unutmayın, hayat paylaştıkça güzel!

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın