Sonun Başlangıcı

0

“Tanrı’m, sana açılan bu kapıdan içeriye girebilmek adına senin bizlere sunduğun tüm güzelliklerin değerini bilerek yarattığın dünyanın nimetlerinden faydalanıyorum ve bu nimetler için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Aşk’ın ve ahengin olduğu bu dünyada ruhumun sonsuzluğa ulaştığını hissediyorum.

Aşk’ın ve ahengin olduğu bu dünyada ruhumun sonsuzluğa ulaştığını hissediyorum.

Tanrı’nın dokunuşlarını bizlere duyuran Başmelek Sandalfon, içime işleyen bu güzel seslerle yolumu aydınlat. Seslerin renginden yaratılmış bir dünyanın kapısını aralamama yardımcı ol. Aşk’ın ve ahengin olduğu bu dünyada ruhumun sonsuzluğa ulaştığını hissediyorum.

Yıldızsız gecelerde kısa bir süreliğine yanıp sönen, biz fanilerin yaşadığı dünyaya yansıyan bu ışığın bizler için birer umut ışığı olduğunu biliyorum.
Ve bu ışığın Tanrı’dan geldiğine inanıyorum.

Duasını bitirdikten sonra zamanın elleriyle bir mum yaktı. Mum ışığına eşlik eden Aya Yorgi Kilisesi’nin çanları ve alevlerin dansıydı.

Rüyası.

Fotoğraf: Thomas Barbèy

Fotoğraf: Thomas Barbèy

Paylaş

Yazar Hakkında

Ecem Aktürk

Ağustos 2, 1989 Edirne doğumlu. Liseyi eski adıyla Edirne Koleji'nde, üniversiteyi Okan Üniversitesi'nde okudu. İlkbaharda usul usul yürü, toprak ana hamiledir, felsefesini benimsemiş tabiatın her türlü güzellikleriyle iletişim halinde olan karlar kraliçesi. “Pek severim ağaçları...”

Cevap bırakın