Mahzuf Gezegeni – Belki aynı bardaktan çay içeriz

0

Edebiyat dünyasının kalbinden kopup gelmiş bir dünyadır burası. Hayallerinizin, düşüncelerinizin gerçeğe dönüştüğü bir gezegen. Cesaretiniz ile özgür ruhunuzu ortaya koyabildiğiniz bir yer. Hayallerinizin ellerinizden klavyeye aktığı bir gezegendir. Burada kural yoktur, üzüntü yoktur, kin ve nefret yoktur. Mahfuz gezegeninde olan şey cesarettir, mutluluktur, güvendir, arkadaşlıktır ve kardeşliktir. Burası hayatınızıdaki olumsuzlukları unutup, yeni bir sayfa açtığınız mekandır. Buraya dünyaya geldiyseniz artık geçmiş yoktur. Sadece gelecek vardır. Bu dünyada gerçek hayaller vardır. Bu dünyada zamana tanıklık edenler vardır.

Mahzuf gezegeni görünümü hayallerinizin temelini oluşturmaktadır. Tasarımın sade yapısı sizin düşünceleriniz ile şekillenmeyi beklemektedir. Bu tasarımın renkleri sizin elleriniz arasındadır. Siz istemedikçe ortaya çıkmazlar. Tıpkı sizin hayalleriniz gibi. Tasarımın sol üstündeki büyüteç; bu dünyada aradıklarınızı bulmanıza yardımcı olabilecek bir anahtardır adeta. Büyüteç işaretine tıkladığınızda yani anahtarı elinize aldığınız anda bu dünya size bilgilerini sunmayı bekleyecektir. Bu dünyaya renk katmanızı bekleyecektir. Büyütecin hemen yanında yer alan menü sayesinde bu dünyayı meydana getiren ekibimizinin bilgilerini barındıran bir kapı durumundadır. Bu kapıyı açtığınız anda bu dünyanın yaratıcıları ile tanışırsınız. Her bir birey bu dünyanın temelini oluşturmaktadır. Biri olmazsa diğerlerinin bir anlamı kalmayacaktır. Temelin bir parçasını ortadan kaldırırsanız; diğerleri de zamanla yok olacaktır.

Ekibimizin menü linkinin hemen yanında etkinlikler linki yer almaktadır. Bu kısım sizleri etkinliklerimizden haberdar etmek için meydana getirilmiştir. Bu etkinlikler Mahfuz gezegeni bireylerini bir araya getirmek için yapılmaktadır. Dostluğu ve kardeşliği yaratmak için. Her ayın üçüncü günü gerçekleştirdiğimiz bir etkinliğimiz var. Düzenlediğimiz kitap etkinliği sizleri her ayın üçüncü günü bir araya getirecektir. Yeni çıkan yada popüler hale gelmiş bir kitap, bir kişiye hediye edilecektir. Hediye bir yana etkinliğe katılmanız birlik ve beraberliği doğuracaktır.

Etkinlikler menü linkinin hemen yanında Edebiyat Haberleri linki yer almaktadır. Edebiyat hakkında tüm haberler, gerçekleşen hayaller ve gerçekleşmeyi bekleyen hayallerin hepsi bu başlık altında toplanmaktadır. Ayrıca edebiyat dergileri ile ilgili haberler de bu başlıkta yer almaktadır. Bu haberler sadece edebiyatın değil, siz hayal gücü gelişmiş bireylerin de haberlerini içinde barındırmaktadır.

Edebiyat haberleri menü linkinin hemen yanında Kullanım Koşulları menü linki yer almaktadır. Her ortamada kurallar olduğunu bilmekteyiz. Mahfuz gezegeni içerisinde de kurallar yer almaktadır. Temelleri destekleyen şey kurallardır. Kurallar olmadığı zaman bu temeller asla ayakta kalamazlar. Bu dünyanın kuralları ise bu başlık altında yer almaktadır. Bu gezegene gelen ziyaretçilerimiz bu kuralları kabul etmiş olurlar. Bu hayatta kuralları bilmeden yaşamamız güçtür. Bu sebeple kuralları iyice kavramanız gerekmektedir.

Kullanım koşulları menü linkinin hemen yanında reklam menü linki yer almaktadır. Bu kısım tanıtımların gerçekleştirilmesini sağlayan bilgileri içermektedir. Eğer Mahfuz gezegeni içerisinde kendini tanıtmak ve ön plana çıkarmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize reklam bannerinizi veya sizi uygun bir şekilde tanıtan makalelerinizi göndermenizdir. Bu sayede bu dünyaya kendinizi tanıtmayı başarmış olacaksınız. Bizim sayemizde edebiyat dünyasına bir adım önde başlayacaksınız. Reklamlarınızın kalitesi firmanızı veya kurululunuzu iyi bir izlenimle ziyaretçilerimize yansıtacaktır.

Reklam menü linkinin hemen yanında iletişim menü linki yer almaktadır. Bu kısımda size bahsettiğimiz yaratıcılara erişmenizi ve bilgi sahibi olmanızı sağlayabilecek iletişim bilgileri yer almaktadır. Dünyamız hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bize bu sayfadaki bilgilerden yararlanarak bildirebilirsiniz. Dünyamızı geliştirmeye yönelik önerilerinizi yine bu sayfa üzerinden bize iletebilirsiniz. Ve bizden istekleriniz varsa bu sayfa üzerindeki iletişim bilgilerinden faydalanarak düşüncelerinizi ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

İletişim menü linkinin hemen yanında Yazar Girişi menü linki yer almaktadır. Bu kısım bu düyanın yaratıcıları için ayrılmış bir bölümdür. Bu dünyayı daha güzel bir hale getirmek ve sizlere sunmak için çalışabilecekleri bir alanı barındırır. Dünyamızın hem görüntüsünü hemde içerisindeki yapısını geliştirmeyi bu kısımdan yapacaklardır.

Sitemizin içerik kısmı yapısı tamamen sade ve profesyonel bir şekilde tasarlanmıştır. Aşırı parlak renklere ve karmaşık çizimlere yer verilmemiştir. Çünkü duygular boş bir sayfayı doldurabilmektedir. Bu sitenin tasarım sadeliğinin amacı size boş bir sayfayı sunabilmektir. İçini doldurabileceğiniz bir sayfa. İçerik kısmında yer alan resimler tamamen siyah ve beyaz renktedirler. Bu dünyayı renklendirmek sizin elinizde demiştik. Gerçektende öyle. Resimlerin üzerine geldiğinizde o resmi renklendireceksiniz. Bu işlev sayesinde sadece kendi hayallerinize ve düşüncelerinize renk katmış olacaksınız.

Bu resimlerin hemen altında sayfa numaralandırma işlevi yer almaktadır. Farklı sayfaların linklerini barındırmaktadır bu işlev. Farklı sayfalar demek farklı hayaller demektir. Hayalinizi seçin ve renklendirmeye başlayın.

Sayfalandırma eklentisinin hemen altında etiketler yer almaktadır. Etkiketler bu gezegenin içerisinde yer alan tüm hayalleri, konuları, sözleri, duyguları ve aklınıza gelebilecek her şeyin ipuçlarını barındırmaktadır. Bu ipuçlarını kullanarak aradığınız sözlere, duygulara ve hayallere erişebileceksiniz.

Sitenin en altında sol kısımda bu dünyanın haklarının yazılı olduğu kısa bir metin yer alaktadır. Bu dünyayı meydana getirenlerin hakları. Bu dünyanın kopyalanmaması ve özgün kalabilmesi için var olan haklar.

Hakların olduğu yazının hemen sağında sosyal medya butonları yer almaktadır. Bu butonlar bu dünyayı dış dünyaya bağlama görevindedirler. Dış dünyada yaşayan bireyler için bir köprü niteliğindedir. Bu köprüyü kullanarak dünyamıza katılabilirsiniz.

Mahzuf, özgür ruhlu gençlerin hayallerinin ellerinden klavyesine aktığı bir gezegendir. Burada kural yoktur. Burada cesaret vardır, burada mutluluk vardır, burada kardeşlik vardır.”

www.mahzuf.com

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın