Lazer Liposuction

0

Lazer liposuction uygulamasında hastaların vücutlarında bölgesel olarak kalıcı olan yağlarından arınması ve buna bağlı olarak da bölgesel incelmesi sağlanmaktadır. Aslında diğer bir ismi ile vücut şekillendirme olarak adlandırılan lazer liposuction uygulamasını da yaptırırken mutlaka hastane ortamında ve hekimler tarafından yapılmasına önem göstermek gerekmektedir. Asi halde bu tür önemli işlemlerin neticesinde olumsuz sonuçlar da alınabilmektedir. Uygulama vücudun her bölgesine yapılabilmekte olup, özellikle de gıdı ve karın bölgesinde yerleşmiş olan yağların giderilmesinde bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Lazer liposuction uygulamasında kullanılan kanüllerin inceliği de ciltte işlem sonrasında meydana gelebilecek izlerin az olması açısından önemlidir.

Vaser hidef ileri bir liposuction lipofilling tekniği olup; hastaların her birinin kendi fiziksel yapısına uygun olacak şekilde vücuttaki fazla yaların alınarak, daha sonrasında istenilen bölgelere verilmesidir. Özellikle erkekler tarafından göğüs ve karın bölgesinde tercih edilen bu uygulamada genellikle vücut yağ oranı % 10-15 olan kişiler tercih edilmektedir. Vaser hidef işleminin süresi ise genellikle 2-4 saat arasında değişmekte olup, işlem sonrasında kişiler herhangi bir spor yapmadan istedikleri görünüme kavuşabilmektedir. Ancak işlem sonrasında hastaların mutlaka özel bir korse giymesi gerekmektedir ve korse giyme süresi de 1 ay kadardır. Ameliyat sonrasında hastaların merak ettiği en önemli detay ise ağrı olmakta olup, ağrı yaklaşık olarak 3-5 gün kadar özellikle karın bölgesinde hissedilebilmektedir.

Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulaması da biraz önce söz ettiğimiz gibi genellikle karın bölgesinden yağların alınarak, göğüs bölgesine aktarılması ile meydana gelmekte ve en çok tercih edilen uygulama da bu yönde olmaktadır. Günümüzde oldukça öneli bir yere sahip olan Leyla Arvas’ın da bu alanda yaptığı önemli işlemler bulunmaktadır ve kendisi hastalarını öncelikle kendi kliniğinde muayene ederek daha sonrasında İstanbul’un ileri gelen hastanelerinde ameliyata almaktadır. Erkeklerde Vaser Hi-Def operasyonu hakkında dilediğiniz bilgiyi hekimimizden almak e randevu almak için http://drleylaarvas.com/*internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın estetik uygulamalar bazen sağlığımız için de öne taşıyabilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın