Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

0

Kızlık Zarı Dikimi kliniğimizde hekimimiz ve donanımlı ekibi tarafından uzun yıllardan beri güvenle gerçekleştirilen bir işlem olup, günümüzde bekaret ile ilgili kaygıları olan ve evlenmeden önce bu tür operasyonları yaptırmak isteyen herkese uygulanabilmektedir. Aslında sağlığımız açısından herhangi bir işlevi olamayan kızlık zarı dikimi işleminde “flep” yöntemi kullanılmaktadır. Flep yöntemi aslında vajinanın arka kısmından alınan bir doku parçasının ismine verilmektedir e bu doku yeni kızlık zarını meydana getirmektedir. İlişki sırasında da bu yeni dokunun yırtılması ile kanama meydana gelmektedir. Yapılan bu işlem yalnızca bir kadın doğum uzmanı ya da adli tıp uzmanı tarafından anlaşılabilmektedir.

Bekaret Kontrolü de aslında kadın doğum rutin kontrollerinden herhangi bir farkı bulunmayan bir muayenedir. Yine hastalar çatala oturtularak özel bir aletle rahim ağzı açılarak bölgenin görünürlüğü sağlanır ve bekaret kontrolü uzman hekim tarafından kısa sürede acısız ve ağrısız bir biçimde gerçekleştirilir. Kızlık zarında bazı çentiklenmeler ve ufak zedelenmiş görünümler olması son derece normal olmakla birlikte yapılan bekaret kontrollerinde hekimin tecrübesi ve deneyimi sn derece önem taşımaktadır. Aksi halde görülen her bir yanlışlık bazı zamanlarda hastaların hayatına bile mal olabilmektedir. Bu nedenle de her zaman söz ettiğimiz gibi hekim tercihi ve tecrübesi son derece önemlidir.

Kızlık Zarı dikimi fiyatı işlemini günümüzde birçok hekimin yaptığı düşünülecek olursa, bu duruma olan talebinde aslında en denli fazla olduğu ortaya çıkmaktadır. Op. Dr. Hasan Ulaş Başyurt kızlık zarı onarımı işleminde hastaların öncelikle detaylı bir muayenesini yapmakta ve bunun sonucunda da hastaya gerekli bilgileri vererek onayları doğrultusunda ve kısa sürede bu onarım işlemini gerçekleştirebilmektedir. Kliniğimizde Op. Dr. Hasan Ulaş Başyurt eşliğinde son derece tecrübeli bir ekibimiz yer almakta olup, sadece kızlık zarı dikimi ya da bekaret kontrolü alanlarında değil, kadın doğum ve hastalıkları alanında birçok alanda hastalarımıza güvenilir ve hasta gizliliğine saygılı olacak şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizim ailemizin bir parçası olmak ve randevu almak için monosaglik.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın