İşte Zen Alyanslar!

1

Evliliğin en değerli sembollerinden biri olan alyans, uzun süreli kullanım gerektiren model ve çizimlerden oluşmaktadır. Parmakta rahat ve şık duruşu her şeyden önemli olarak gösterişli olması da dikkat edilen hususlar olarak bilinir. Bunları dikkate alarak koleksiyon çalışması yapan İşte Zen Alyanslar! Pırlantalı veya pırlantasız olarak tercih edilebilmektedir.

zen-2Kimi zaman söz veya nişan sembolü olarak da tercih edilebilen alyanslar arasında ise, tek taş alyanslar, beş taş alyanslar veya 3 halkadan oluşan 3 renkli alyanslarda görülmeye değer doğrusu. İnsanın içini ısıtan ve güven duygusu veren İşte Zen Alyanslar! İle tanışma fırsatı yakalayın ve varsa eski alyansınızı değiştirme şansı edinin.

zen-3Zen Pırlanta Değişim Kampanyası

Genellikle bayanların düğünün kalma veya zaman içinde hediye aldıkları ama tarzlarına uygun olmadığı için kullanmadıkları çeşitli altın ve pırlanta aksesuarları vardır. Bunları satmamalarındaki en büyük neden değerinin çok altında gideceği düşüncesidir. Ancak bugün pırlantanın devi Zen’in https://www.zenpirlanta.com/kampanyalar sayfasından yaptığı duyuruyla Zen Pırlanta Değişim Kampanyası başlatmış ve kenarda kullanmadığınız takılarınızı oldukça iyi bir fiyata değerlendirme fırsatını sizlere sunmuştur.

zen-4Bildiğiniz gibi her yıl yenilediği koleksiyonuyla sayısız insanın şıklığına şıklık katan ve eşi benzeri olmayan ürünleri yaptığı kampanyalarla sizlere sunan Zen Pırlanta, kampanyalarına bir yenisini eklemiş ve bu kez cebinizden para çıkmadan var olan takılarınızla göz kamaştıran pırlanta aksesuarlar edinmenize ön vermiştir. Her bir ürünündeki asil çizgiyi https://www.youtube.com/channel/UCSo5LMtmBtHTdBaQtTPXiOw reklam filmlerinde sizlere yansıtmaya çalışmış ve bu sayede sizlerinde beğenisini kazanmıştır. Sizlere sunduğu Zen Pırlanta Değişim Kampanyası dahilinde aldığınız bir ürünü zen pırlanta kayıt web sayfasında kolayca kaydetme imkanı vermiştir.

zen-5Kaydettiğiniz her ürünü sayfadan kolayca görebilecek, sertifikanız olmadan işlem yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra Zen Pırlanta Değişim Kampanyası avantajından yararlanıp, ürün kaydı yaptırdığınız vakit, ilerleyen günlerde oluşan kampanyalardan anında haberdar olabilecek ve fırsatları kaçırmadan istediğiniz birini değerlendirebileceksiniz. Oldukça cazip fırsatları sizlere sunan Zen Pırlanta takipçileri, aynı zamanda http://zendiamond.com/ web sayfasından da firmayla iletişim kurabilir ve taleplerini dile getirebilir. Günlük ya da gece şıklığınız için sizlere ışık saçacak pırlantaları elde etmek için en doğru adresiniz Zen’i ziyaret etmek için geç kalmayın.

zen-6

zen-7

zen-8

zen-9

zen-10

Paylaş

Yazar Hakkında

1 Yorum

  1. Mahmut Can üzerinde

    ZEN’in reklam filmlerini gerçekten beğeniyorum.Ayrıca vermiş olduğunuz linkleri kontrol ettim ve değişim kampanyası hala devam ediyormuş buna sevindim.Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler 🙂

Cevap bırakın