İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası ( İDSO ) 2017 – 2018 Sezonunu Açıyor

0

İDSO’NUN YENİ SEZON AÇILIŞ KONSERİ 03 EKİM 2017 SALI AKŞAMI SAAT 20.00’DE AYA İRİNİ MÜZESİ’NDE…

 İDSO DenizBank Konserleri 2017–2018 sezonunun açılış konseri, 03 Ekim Salı akşamı  saat 20.00’de Aya İrini Müzesi’nde gerçekleştirilecek. Bu klasik müzik akşamında İDSO, dinleyicilere bir müzik ziyafeti sunacak.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası  “2017 – 2018 yılı Yeni Sezon Açılış Konseri”ni

2000 yılından bu yana Berlin Filarmoni Orkstrası’nda görev yapan; dünyaca ünlü İsrailli orkestra şefi ve keman sanatçısı  Guy  Braunstein yönetecek.  İDSO, ayrıca Viyola’da  Amihai Grosz’a eşlik edecek.

GUY BRAUNSTEIN

GUY BRAUNSTEIN

03 Ekim 2017 Salı akşamı saat 20.00’de AYA İRİNİ Müzesi’ndeki konserde icra edilecek

eserler :

  • Wolfgang  Amadeus MozartKeman Konçertosu No. 5
  • William WaltonViyola Konçertosu
  • Antonin DvorakSenfoni  No. 8

 

AMIHAI GROSZ

AMIHAI GROSZ

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık; “2017 – 2018 yılı yeni sezon açılış konserimizde tüm müzikseverleri  03 Ekim 2017 Salı akşamı Aya İrini Müzesi’ndeki konserimizde görmekten mutluluk duyacağız. Orkestramızı geliştiren ve dinleyicimizi heyecanlandıran programlarla yeni sezonda da dinleyicilerimizle buluşmak bize sonsuz bir heyecan ve mutluluk veriyor ” diyor.

Müzikseverler İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası konserlerine ait biletleri biletix.com’dan temin edebiliyorlar.

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın