İnternetten Fenomen Nasıl Olunur?

0

Farklı olmak ile eş değer kullanılan fenomen; her hangi bir alanda özgün düşünceleri yansıtabilmektedir. Kendine ait bir tarzı ile kimsenin aklına gelmeyen fikirleri ortaya koymasıdır. Fenomen olmak için istikrar önem kazanmaktadır. Sosyal paylaşım alanlarında ortaya çıkan aykırı kişilikler aslında doğal yaşamın için akışını sağlamaktadır. Öngörülü olmak gerekmektedir. Farkını yansıtmak için elinden gelen çabayı koyan kişiler bazen fenomenlik uğruna komik durumlara düşebilmektedir.

Fenomenlikte ölçülü aykırılık önemlidir.Yüzlerce metre yüksekliklerden selfi çekerek resim paylaşan fenomenlerin bir kısmı hayatını fenomenlik uğruna harcamaktadır. Alınan riskin oranı ile fenomenlik oranı doğru orantı çizmektedir. Belli bir konu üzerinde derinlemesine bilgili olmak da o alanda aranılan veya görüşlerine danışılan kişi olmakta. Farklı dillerin kullanılması da genel bir fenomen olunması yolunda etkendir. Dünya çapına yayılarak milyonların fenomeni olmak elinizde değil. Arapça tercüme ile Arap kesimine, İngilizce tercüme ile ise Avrupa başta gelmek üzere Dünyanın 3/2 sinin fenomeni olabilirsiniz. Gün içinde sürekli sosyal ağlarda paylaşımda bulunmak yerine ara ara paylaşımlar yapsanız da fenomenlik sağlanabilmektedir. Sosyal olaylar ile ilgili olarak acil bir paylaşımda bulunmak istediğinizde ise acil tercüme ile sorun ortadan kalkmaktadır.

Uygun fiyat avantaj seçenekleri ile çeviri alanında yer kazanmış olan hedef tercüme bürosu kendinizi farklı dillerde ifade etmekte hep yanınızda olmaktadır. İngilizce, Arapça, Fransızca tercüme fiyatları olarak karşılaştırma yapıldığında rakiplerinden neredeyse yarı fiyat vermektedirler. Siz dünyaya seslenecek olduğunuz dili secin gerisini hedef tercüme bürosu halledecektir.

Sosyal ağlar üzerinden ille de farklı davranışlar sergilenerek fenomen olunmaz. Ön görü sahibi ve olayların analiz, sentez süreçlerini sağlıklı değerlendiren kişilerde fenomenlik yönünde ilerlemektedir. Akil adam olarak görülmek için olayları önceden bilmenizde yeterlidir. Küçük paylaşımlarınız bile dakikalar içinde milyonlara ulaşacaktır. Fenomen olmanız için birazda şansa ihtiyacınız olacaktır. Bazen içten bir gülüş videosu veya samimi bir fotoğraf bile sizi sihirli bir dünyaya itecektir. Bir anda fenomen olurum düşüncesi sizleri yanılgıya sokmasın, fikirleriniz gerçekleştikçe doğrulukları artar ve buda sizi farklı kılar. Nerede ve ne yaptığınız işte bu zamandan sonra milyonların ilgisini çekecektir. Her hangi bir gruba veya zümreye yönelik yapılacak olan onur kırıcı işler ile fenomen olmayı denemek ise bu güne kadar başarı getirmemiştir. İster zengin hayatınız ile isterseniz de küçük bir dünyanızın penceresinden açılmak için saygılı ve ölçülü olmak sizi doğru yolda büyük adım attıracaktır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın