Göz altı morluklarınızdan ve kırışıklıklarınızdan kurtulun

0

Kırışıklık gideren birçok yöntem denediniz ama hiçbirinde başarılı olamadınız mı? Bugüne kadar birçok kreme para vermiş olabilir ya da şu çok etkili dediğiniz şeyleri denemiş olabilirsiniz. İşin sırrı aslında doğru cilt için doğru uygulamayı yaptırmak ile oluyor. Doktor Mustafa Karataş herkes için yani kişinin hem cildine uyumlu hem de aynı zamanda kırışıklık durumuna göre tedavi yöntemleri ile başarılı sonuçları alması bir şans değil, doğru teknik gücü olmuş oluyor. Kırışıklık için sizlere sunulan birçok farklı teknik ile çözümlerinize ulaşmış olacaksınız. Kırışıklık bazen göz çevresinde olurken, bazen dudak çevresinde, bazen kaş arasında bazen alın bölgesinde hatta bazen bir anda her kısımda az az görülmeye başlanabilir. Dolayısı ile hem erken önlem almak hem de istenilen bir yüz cildine sahip olmak için doktorunuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Göz altı kırışıklığı için alacağınız yöntemlerden bazıları botoks uygulaması olurken bazense ClerarLift yöntemi olarak karşınıza çıkabilir. Bunun için doktorunuz zaten sizleri yönlendiriyor olacak. Göz altı kırışıklığı için başarılı sonuçları almak için seanslarınıza düzenli olarak gitmek ve yaklaşık 3 ile 5 seans sonrasında zaten sonuçları göreceksiniz. Göz altı kırışıklığı*için yapılan bu tedavide canınız acımayacak ve herhangi bir anesteziye gerek kalmayacak. Lazer enerjisi verilerek cilt yenilenecek ve kırışıklıklar tekrardan kaybolmaya başlıyor olacak.

Göz altı morlukları da zaman zaman kırışıkların yanında büyük sorun olarak kendini gösterirler. Hatta bazen kırışıklık olmayanlar morluklardan rahatsızlık duymaya başlarlar. Göz altı morlukları ilerleyen yaşlarda değil bazen genç yaşlarda da sizleri yakalayabilir. Yoğun çalışma ve yorgunluk bunun en önemli örneklerinden biridir. Redensity 2 uygulaması ile de göz altı morluklarını yok ettirebilirsiniz.Göz altı morlukları için de acı çekmeden uygulama yaptırıyor olmak zaten oldukça talep görüyor olacak. Doktor Mustafa Karataş ile ihtiyacınız olanları belirleyebilir ve hem kırışıklıklardan hem de mor göz altlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sizler de bakımlı ve pırıl pırıl bir cilde sahip olacağınızı göreceksiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın