Egecan Türkoğlu: NEREYE KADAR?

0

Başarılı müzisyen Egecan Türkoğlu yepyeni albümünün çıkış parçası olan ‘’Nereye Kadar’’ın klip çalışmalarını tamamlayarak geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sundu. Eğlenceli sahnelerin yer aldığı renkli klibin çekimleri Fethiye’de yapıldı. Fethiye’den güzel görüntülerin bulunduğu klip aynı zamanda izleyenlere adeta bir göz ziyafeti yaşatmakta.

Egecan Türkoğlu’nun söz ve müziği kendisine ait olan şarkısı çeşitli sosyal medya platformlarında kısa zaman içerisinde binlerce kez dinlendi. Albümde yer alan diğer şarkılarının da adından söz ettireceğinin sinyallerini veren bu keyifli şarkıya Hüseyin Türkoğlu (proje ve prodüktör), Cüneyt Partak- Murat Partak (klip yapım), Efe Türkoğlu (solo gitar), Mustafa Öztürk (bas gitar), Tarık Karakoç (saksafon ve mızıka), Kamer Arzuman (davul) ve Özgür Öztürk (kayıt) performans ve çalışmalarıyla destek verdi. Genç müzisyen ve grup arkadaşlarının başarılı performansları ve soloları göz doldurdu.

Parçayı sanatçının kısa bir süre sonra tüm müzik marketlerde yer alacak olan yeni albümünde dinleyebilir ve çeşitli müzik kanallarında klibi izleyebilirsiniz.

Sonum ne olur diye düşündüm,

Korkuyor muyum bu hayattan,

Geceler boyu çoğu şeye üzüldüm,

Her gün deliren insanlardan

 

Nereye kadar bu bilinmezler,

Ne zamana kadar kalanlar da delirmezler,

Sonuna kadar tüketmezler,

Ölene kadar yok etmezler

Huzur nerde diye düşündüm,

Kurtulur muyum bunalımdan,

Her gün dünyanda yürüdüm,

Sıkıldım saçma oyunlardan

 

Nereye kadar bu bilinmezler,

Ne zamana kadar kalanlar da delirmezler,

Sonuna kadar tüketmezler,

Ölene kadar yok etmezler.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ceren Kendigelen

15 Mayıs 1991 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sanat Tarihi okudu. Küçük yaşlarda bale eğitimi aldı fakat daha sonra sanatın farklı bir alanına yöneldi. Edebiyata ilgi duymakta ve birkaç senedir yazı yazmaktadır. Yazılarına günlük tutmayla başladı, şimdilerde ise blog yazmayla devam ediyor.

Cevap bırakın