Bülent Ortaçgil & Hüsnü Arkan Konseri

0

Bülent Ortaçgil ve Hüsnü Arkan sevenler için 13 Şubat 2016 Cumartesi gecesi İstanbul’da muhteşem bir konser gerçekleşecek. Tam da sevgililer gününe girilen gecede müzikli ve keyif dolu anlar yaşanacak. Garajistanbul, bu önemli gecede tüm müzikseverleri ve sevgilileri ağırlamayı bekliyor.

Garajistanbul tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Kalplere dokunan şarkılar denince akla ilk gelen iki isim Sevgililer Günü‘ne özel 13 Şubat’ı 14 Şubat’a bağlayan gece Garajistanbul’da…

Gece ozanlık kavramının günümüzdeki karşılığı olan Hüsnü Arkan’ın performansıyla başlayacak. Ardından kentli insanların duygularının sesi olan Bülent Ortaçgil sahne alacak. İkili konserin sonunda da bir sürpriz hazırlığı içindeler.”

  • Tarih: 13 Şubat Cumartesi
  • Yer: Garajistanbul
  • Bilet Fiyatı:56 TL
Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın