“Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden” Eskişehir’de

0

İstanbul Komedi Oyuncuları Kayra Şenocak‘ın yazıp yönettiği Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden adlı oyunla Eskişehir Komedi Festivali kapsamında 6 Ekim saat 20.00’de Zübeyde Hanım Kültür Merkezi‘nde Eskişehirlilerle buluşuyor.

Kayra Şenocak; oyunun hem yazarı hem yönetmeni hem de oyuncusu aynı zamanda.

Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden hakkında

“Bir kadına sus diyemezsiniz çünkü kadınlar susmaz. Susmuş bir kadın için bitmiş bir adamsınız. Bu kadınlar için değişmez ve değiştirilmesi teklif bile edilemez maddelerden biridir. Kadın olmanın kuralıdır…”

İstanbul Komedi Oyuncuları’nın iki cinsin bir araya gelince nasıl çığırından çıkabileceğini anlatan oyunu “Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden” 6 Ekim 2016 Perşembe günü Eskişehir’de sahnelenecek.

Aşka Olan Meylim Senin Yüzünden adlı oyun kadının dünyasını, ruh durumunu, sevdiği adamla çatışmasını komik ve ironik bir dille anlatan keyif ve kahkahası bol bir oyun…

Aşka Olan Meyilim Senin Yüzünden Oyununun Künyesi

  • Yazan ve Yöneten: Kayra Şenocak
  • Tür: Komedi
  • Dekor: Recep Bilen
  • Afiş: Emre Molaoğlu
  • Süre: 2 Perde
  • Yapım: İstanbul Komedi Oyuncuları

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi – Adres

Cumhuriye Mah. Dinçer Sok. No:5, Eskişehir, Tepebaşı

Bilet satış fiyatları ise tam bilet 39 TL, indirimli bilet ise 29 TL.

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın